Hej allihopa 😀
Nu är jag så glad att jag spricker! Fick ett helt fantastiskt besked nu precis som kommer förändra allt och som är ett bevis på att saker och ting allting löser sig så länge man aldrig ger upp! Gaaah – lyckan just nu, kommer vara som ett vandrade lyckopiller den närmsta veckan haha men det är faan underbart!
Är ledig idag så tog lite sovmorgon innan jag gick till gymmet för ett kort cardio & benpass. Har tråkigt nog tappat lite av min energin på gymmet de senaste träningspassen så körde inte så länge idag – ett tungt men kortpass, det är bra det med!
Men nu ska jag beta av lite jobb här hemma med ett stort leende på läpparna 😀 Lite senare dyker ett ”Min helg”inlägg upp på bloggen, det vill ni inte missa! Vad är era planer för idag? 😀